SGS Elektronik; Toshiba markasının servisliğini yapmaktadır. Toshiba marka elektronik eşyanız bozulduysa kaliteli profesyonel servisiniz hizmetinizde.

Toshiba dan yeni mucize: Preo Printelligence

Toshiba Preo Printelligence’ı baskı yönetim sistemleri portfolyosuna ekliyor.

Yeni uygulama kullanıcıların baskı detaylarına kadar en küçük işlemi raporlayarak, baskı yönetimini geliştirirken pek çok fayda sağlayan özelliği de beraberinde getiriyor.

Toshiba Amerika İş Çözümleri (TABS) işletmelerin sorunsuz olarak son kullanıcı davranışlarını yönebilen, ekonomi yaratırken çevresel etkileri azaltan baskı yönetim yazılımı Preo Printelligence’ı tanıttı. Bu çözüm ile kullanıcıların verimliliği etkilenmiyor. Bu yeni çözüm ile son kullanıcıya işinde yardım ederken, çalışanın verimliliğini düşürmeden baskı alışkanlıklarını hatasız yönetebilmek, tasarruf edebilmek ve çevreye duyarlı olabilmek mümkün.

Bayiler bu yazılım çözümünü baskı sistemleri filosu olup, bunları optimize etmek isteyen müşterilerde kullanıcı davranışlarını izleyen, ölçümleyen ve raporlayanToshiba EncompassTM yazılımına ek olarak kullanılabiliyorlar. Yazılım kurulduktan sonra ortamdaki en ufak kullanımı tespit ediyor. Diğer baskı yönetim yazılımları makinelerin yönetimine odaklanmışken, Preo Printelligence ile toplanan kullanıcı bilgileri ışığında belli kurallar yapılandırılarak kullanıcılara nereden ve nasıl baskı almaları tavsiye ediliyor ve son kullanıcıların davranışlarını geliştiriyor.

TABS, Servis ve Çözümleri Pazarlama Müdür Yardımcısı Bill Melo konuşmasında “Baskı yönetim sistemleri lideri olarak, her zaman bayilerimiz ve müşterilerimize sunacaklarımızı geliştirmeye ve çoğaltmaya çalışıyoruz. Printelligence’ ı seçme sebebimiz, esnek, kural tabanlı, son kullanıcı odaklı bir çözüm ile eskisinden daha detaylı bilgi sağlayabilmemizdir” dedi.

Preo Printelligence Nasıl Çalışır

Preo Printelligence kurulduktan sonra, ofis içinde kullanıcıların baskı davranışlarını toplar. Bu bilgiler ışığında yöneticiler hangi kuralları uygulamaları gerektiğini belirleyebilir. Mesela, gider kontrol kuralı kullanıcıya lokal bir yazıcıdan baskı almanın merkezi bir cihazdan baskı almaktan daha pahalı olduğunun bilgisini verecektir. ‘Çevre dostu’ kural ise tek taraflı baskıları azaltma yönünde tavsiye verir. Kural etkinleştirildiği zaman kullanıcılar, 2 adetten fazla sayfayı tek taraflı basmak istediğinde, şirket kuralı olarak baskıları arkalı önlü yapmaları gerektiğini gösteren bir mesaj alırlar.

Bilgi işlem yöneticisi bu tür nazik mesajlar yerine Preo Printelligence ile şirket poltikasına uygun, daha uygulamayı tarif eden mesajları da tanımlayabilir. Örneğin; “Şirket politikamız için bu işin şu şekilde yapılması uygundur.” 2010 yılının başında Toshiba, Baskı Bilgi sistemlerinde pazar lideri olan Preo Software Inc . ile işortaklığını anons etmişti. Toshiba, Yönetim baskı sitemleri ailesinden Preo Printelligence’i Kuzey Amerika dışındaki pazarlarda da tanıtacak.